tel. 17 741 50 15
kom. 666 615 015

Zespół

Jadwiga

Stylistka fryzur

Styliska fryzur z kilkunastoletnim stażem pracy. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu w zawodzie, jest stylistką wszechstronną – spełnia się zarówno w strzyżeniach damskich i męskich jak i koloryzacjach.  Jest także mistrzynią fryzur ślubnych i okolicznościowych. Ma również fantastyczne podejście do najmlodszych Klientów. Jadzia jest doskonale zorganizowaną perfekcjonistką i zawsze stawia Klienta w centrum swojej uwagi. W swojej pracy zawsze daje z siebie 110 %, dlatego cieszy się zaufaniem sporej grupy wiernych Klientów. Ponadto jest niezwykle sympatyczną osobą, której śmiech jest wyjątkowo zaraźliwy. 

Beata

Stylistka fryzur

Stylistka zarówno fryzur damskich jak i męskich. Posiada wieloletnie doświadczenie w zawodzie fryzjera.  Specjalistka od koloryzacji (zwłaszcza baleyage i pięknych blondów) ale także strzyżeń, fryzur okolicznościowych i zabiegów pielęgnacyjnych. Do każdego Klienta podchodzi indywidualnie, dobierając fryzurę do stylu i osobowości. Jest precyzyjna w detalach, bardzo dokładna i kreatywna. Do Klientów podchodzi z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem dlatego cieszy się Ich zaufaniem i sympatią.

Michał

Stylista fryzur

Fryzjerstwem interesuje się od nastoletnich lat. W codziennej pracy cechuje go dokładność i dbałość o każdy szczegół. Priorytetem dla Michała jest zdrowy wygląd i dobra kondycja włosów Klientów. Szczególną uwagę przykłada do koloryzacji, ponieważ to właśnie ona jest Jego największa pasją. Stara się zawsze odpowiednio dopasować kolor oraz kształt fryzury aby wydobyć i podkreślić naturalne piękno każdej kobiety. Michał bardzo dobrze odnajduje się także we fryzjerstwie męskim. Wykonuje także fryzury ślubne i okolicznościowe. 

 

Paulina

Stylistka fryzur

Mimo młodego wieku, jest doświadczoną stylistką, która stale podnosi swoje kwalifikacje.  Jest ambitna, pracowita i skoncentrowana na swoim fachu. Wszechstronnie uzdolniona – doskonale odnajduje się zarówno w damskich jak i męskich stylizacjach.  Mistrzyni fryzur wieczorowych i ślubnych. Przy pomocy upięć, loków i warkoczy zmienia klientki w gwiazdy. Jej stylizacje cechuje niezwykłe poczucie smaku, lekkość, zwiewność i zmysłowość. 

Monika

Właścicielka

Z zawodu dziennikarka. Po kilku latach pracy w mediach, w 2014 roku odwróciła swoje zawodowe życie do góry nogami i zaczęła przygodę z fryzjerstwem. Najpierw jako managerka a od 2017 roku już jako właścielka salonu. To z nią masz pierwszy kontakt, kiedy dzwonisz lub przychodzisz do salonu. Recepcja jest jej „centrum dowodzenia” z którego perfekcyjnie koordynuje pracę w salonie, doradza Klientom, ustala wizyty i dba o wyjątkową atmosferę - o to, abyście odwiedzając nasze Studio, czuli się komfortowo i swobodnie.

Agata

Kosmetolog, makijażystka

Agata, prowadzi Studio Urody Czerwona Pomadka. Jej główną specjalizacją są makijaże ślubne i okolicznościowych ale wykonuje także zabiegi pielęgnacyjne, stylizację brwi i rzęs oraz stylizację paznokci. Nieustannie się szkoli i podnosi swoje kwalifikacje a w swojej pracy dąży do perfekcji i usatysfakcjonowania Klientów. Ponadto, jest przesympatyczną i zawsze uśmiechniętą osobą.