tel. 17 741 50 15
kom. 666 615 015

Zespół

Marcin Kasprzak

Top stylista fryzur

Mistrz metamorfozy. Wydobywa naturalne kobiece piękno, odkrywa zmysłowość i podkreśla osobowość. Perfekcjonista, zawsze odważny i oryginalny w swoich stylizacjach. Ukończył prestiżowe szkoły stylizacji i fryzjerstwa: Vidal Sassoon w Londynie oraz Akademię Stylizacji Małgorzaty Babicz i Jacques Alexandre Academie w Krakowie. Stylizował fryzury podczas wyborów Miss Polski, czesał polskie gwiazdy i celebrytów podczas współpracy z Polsatem, TV4, TVP. Marcin, to kreator, wizjoner i człowiek dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Fryzjerstwo to nie jedyna Jego pasja – Marcin jest także managerem w Forever Living Products Poland.

Natalia Malec

Stylistka fryzur

Wesoła, uśmiechnięta i zawsze pełna energii. Z każdym znajdzie wspólny temat do rozmowy, dlatego też uwielbia kontakt z Klientami. Bardzo dobrze odnajduje się zarówno w stylizacjach damskich jak i męskich. Lubi delikatne, dziewczęce, luźne upięcia i fryzury okolicznościowe. Interesuje się modą i śledzi aktualne trendy. 

Marcin Zabłotni

Młodszy stylista fryzur

Swoją osobowością przyciąga jak magnes. Zawsze uśmiechnięty, z niebanalnym poczuciem humoru i pozytywną energią. Fryzjerstwo to jego wielka pasja. Jest wytrwały i uparcie realizuje postawione przed sobą cele. Pragnie cały czas się rozwijać, dlatego regularnie bierze udział w szkoleniach fryzjerskich i śledzi najnowsze trendy.

Monika Fuksa

Właścicielka, manager

Z zawodu dziennikarka. Po kilku latach pracy w mediach, w 2014 roku odwróciła swoje zawodowe życie do góry nogami i zaczęła przygodę z fryzjerstwem. Najpierw jako managerka a od 2017 roku już jako właścielka salonu.To z nią masz pierwszy kontakt, kiedy dzwonisz lub przychodzisz do salonu. Recepcja jest jej „centrum dowodzenia” z którego perfekcyjnie koordynuje pracę w salonie, doradza Klientom, ustala wizyty i dba o wyjątkową atmosferę - o to, abyście odwiedzając nas, czuli się komfortowo i swobodnie.

Bożena Krawczyk

Asystentka stylisty, kolorystka

Z wykształcenia jest kosmetologiem, jednak to fryzjerstwo stało się Jej pasją. Na co dzień w salonie pracuje w zespole z Marcinem, jako asystentka-kolorystka. Tworzy także piękne fryzury okolicznościowe i upięcia. Bożena ma niezwykłe wyczucie estetyki i doskonale orientuje się w aktualnych trendach. Ma także niepowtarzalny, oryginalny styl. Jej niezwykła osobowość, poczucie humoru i wrażliwość sprawiają, że jest doceniana nie tylko przez Klientów ale i współpracowników.

Aleksandra Kornaga

Stylistka paznokci

Kosmetolog i pedagog z zawodu, jednak całe serce oddała stylizacji paznokci. Nieustannie się szkoli i podnosi swoje kwalifikacje. Zdobienia paznokci wykonane przez Olę, to prawdziwe małe dzieła sztuki. W swojej pracy, Ola dąży perfekcji i do usatysfakcjonowania Klientów. Ponadto, jest przesympatyczną, otwartą, energiczną i zawsze uśmiechniętą osobą. 

Karina Wołos-Ziomka

Kosmetolog

Z kosmetyką związana od wielu lat. Specjalizuje się w profesjonalnej pielęgnacji twarzy, depilacji laserowej, mezoterapii igłowej oraz peelingach medycznych.  Wykładowca i szkoleniowiec przedmiotów zawodowych dotyczących zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających twarzy oraz ciała. Stale podnosi swoje umiejętności i kwalifikacje, uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu kosmetologii estetycznej. W pracy najważniejszy jest dla niej efekt zabiegu oraz zadowolenie i bezpieczeństwo Klientów.