tel. 17 741 50 15
kom. 666 615 015

Zespół

Jadwiga

Stylistka fryzur

Styliska fryzur z kilkunastoletnim stażem pracy. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu w zawodzie, jest stylistką wszechstronną – spełnia się zarówno w strzyżeniach damskich i męskich jak i koloryzacjach.  Jest także mistrzynią fryzur ślubnych i okolicznościowych. Ma również fantastyczne podejście do najmlodszych Klientów. Jadzia jest doskonale zorganizowaną perfekcjonistką i zawsze stawia Klienta w centrum swojej uwagi. W swojej pracy zawsze daje z siebie 110 %, dlatego cieszy się zaufaniem sporej grupy wiernych Klientów. Ponadto jest niezwykle sympatyczną osobą, której śmiech jest wyjątkowo zaraźliwy. 

Natalia

Stylistka fryzur

Stylistka zarówno fryzur damskich jak i męskich. Uwielbia zarówno trójwymiarowe koloryzacje jak i usługi barberskie. Specjalistka od baleyage i pięknych blondów. Do każdego Klienta podchodzi indywidualnie, dobierając fryzurę do stylu i osobowości. Jest doradcą w dziedzinie pielęgnacji włosów, także tej domowej. Precyzyjna w detalach, odważna w swoich stylizacjach, lubiąca nowe wyzwania. Potrafi zaskoczyć Klienta swoją wizją i kreatywnością. Natalia jest niezwykle barwną i ciekawą osobą. Prywatnie, weganka, miłośniczka zwierząt i posiadaczka konia i trzech psów. 

Michał

Stylista fryzur

Fryzjerstwem interesuje się od nastoletnich lat. W codziennej pracy cechuje go dokładność i dbałość o każdy szczegół. Priorytetem dla Michała jest zdrowy wygląd i dobra kondycja włosów Klientów. Szczególną uwagę przykłada do koloryzacji, ponieważ to właśnie ona jest Jego największa pasją. Stara się zawsze odpowiednio dopasować kolor oraz kształt fryzury aby wydobyć i podkreślić naturalne piękno każdej kobiety. Michał bardzo dobrze odnajduje się także we fryzjerstwie męskim. Wykonuje także fryzury ślubne i okolicznościowe. 

 

Agata

Kosmetyczka, makijażystka

 Agata, prowadzi Studio Urody Czerwona Pomadka. Jej główną specjalizacją są makijaże ślubne i okolicznościowych ale wykonuje także zabiegi pielęgnacyjne, stylizację brwi i rzęs oraz stylizację paznokci. Nieustannie się szkoli i podnosi swoje kwalifikacje a w swojej pracy dąży do perfekcji i usatysfakcjonowania Klientów. Ponadto, jest przesympatyczną i zawsze uśmiechniętą osobą.

Monika

Właścicielka

Z zawodu dziennikarka. Po kilku latach pracy w mediach, w 2014 roku odwróciła swoje zawodowe życie do góry nogami i zaczęła przygodę z fryzjerstwem. Najpierw jako managerka a od 2017 roku już jako właścielka salonu. To z nią masz pierwszy kontakt, kiedy dzwonisz lub przychodzisz do salonu. Recepcja jest jej „centrum dowodzenia” z którego perfekcyjnie koordynuje pracę w salonie, doradza Klientom, ustala wizyty i dba o wyjątkową atmosferę - o to, abyście odwiedzając nasze Studio, czuli się komfortowo i swobodnie.